Contact

Dorpsraad Rijsenhout

p/a Schouwstraat 14
1435KN Rijsenhout

secretaris@dorpsraadrijsenhout.nl of redactie@dorpsraadrijsenhout.nl

Leden dorpsraad

Bestuurders Functie / onderwerp E-mail
Vacature Voorzitter voorzitter@dorpsraadrijsenhout.nl *)
Monique Damen Algemeen lid m.damen@dorpsraadrijsenhout.nl
Jan Buiten Secretaris, Openbaar Vervoer secretaris@dorpsraadrijsenhout.nl
Belinda Oudekerk Penningmeester penningmeester@dorpsraadrijsenhout.nl
Henk Haspels Grijs & Groen h.haspels@dorpsraadrijsenhout.nl
Henk Kooman Algemeen lid, notulist h.kooman@dorpsraadrijsenhout.nl
Overige leden:
Donja Maerten Jeugd, IBB, PR, webredactie redactie@dorpsraadrijsenhout.nl
Michiel Enkelaar Meerlanden m.enkelaar@dorpsraadrijsenhout.nl
Hans van der Meulen Dorpshuiszaken h.vandermeulen@dorpsraadrijsenhout.nl

*) De voorzittersmail wordt wel gelezen en verwerkt.

Contactformulier

Wekelijkse nieuwsbrief ontvangen?

Meld je nu aan!