Contact

Dorpsraad Rijsenhout

p/a Schouwstraat 14
1435KN Rijsenhout

Algemeen mailadres: secretaris@dorpsraadrijsenhout.nl of redactie@dorpsraadrijsenhout.nl

Leden dorpsraad

Bestuurders Functie / onderwerp E-mail
Hans van der Meulen Voorzitter,  Dorpshuiszaken h.vandermeulen@dorpsraadrijsenhout.nl 
Jan Buiten Secretaris, Openbaar Vervoer secretaris@dorpsraadrijsenhout.nl
Belinda Oudekerk Penningmeester penningmeester@dorpsraadrijsenhout.nl
Bas van Luling energie transitie, nieuwsbrief  b.vanluling@dorpsraadrijsenhout.nl 
Rohald van Dijk, Ringdijkbeleid r.vandijk@dorpsraadrijsenhout.nl 
Arie Wies zorgzaam Rijsenhout, dorpshuiszaken. a.wies@dorpsraadrijsenhout.nl 
Herman Heijtel notulist h.heijtel@dorpsraadrijsenhout.nl 
Overige leden:    
Donja Maerten Jeugd, IBB, PR, web redactie redactie@dorpsraadrijsenhout.nl  d.maerten@dorpsraadrijsenhout.nl 
Michiel Enkelaar Meerlanden m.enkelaar@dorpsraadrijsenhout.nl
     
     

 

    Contactformulier

    Wekelijkse nieuwsbrief ontvangen?

    Meld je nu aan!